Wyjazdowa wygrana młodzików z AP Reissa Kalisz

W niedzielę 12 czerwca nasz zespół młodzika w ramach X kolejki II ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzył się z liderem tabeli, z zespołem Akademii Reissa Kalisz. Już przed meczem pewne było, że będzie to bardzo ciężki mecz dla obu drużyn ze względu na upalną pogodę. Pierwsza połowa to wyrównany mecz z obu stron, oba zespoły stworzyły kilka bardzo dobrych sytuacji ale skuteczniejsi byli gospodarze i do przerwy przegrywaliśmy 0-1. Po przerwie zmieniliśmy ustawienie i skorzystaliśmy z dłuższej ławki rezerwowych. Zaczęliśmy grać szybciej piłką i pojawiały się sytuacje bramkowe. W ciągu dziesięciu minut Marcin Bachór aż trzy razy pokonał bramkarza gospodarzy i wyszliśmy na niespodziewane prowadzenie 3-1. Do końca meczu staraliśmy się mądrze grać w defensywie co nam się udało i wynik nie zmienił się do końca meczu. Oprócz Marcina nasz zespół reprezentowali: Oliwier Bednarek, Mateusz Ciomek, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Michał Jeziorny, Szymon Kliński, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Dominik Pilarczyk, Patryk Podgórski i Wiktoria Zmyślona. Gratulacje dla całego zespołu za włożony wysiłek i grę w bardzo trudnych warunkach. Na uwagę zasługuje fakt, że w I rundzie w pięciu meczach zdobyliśmy tylko jeden punkt natomiast w rundzie rewanżowej w pięciu meczach zdobyliśmy aż 10 punktów. To świadczy o dużym postępie jaki zrobiliśmy. Podziękowania dla rodziców którzy w bardzo dużej ilości przyjechali do Kalisza i dopingowali nas przez cały mecz. Podziękowania również dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz.