Wygrana w Ostrowie i mistrzostwo jesieni orlików

W piątek 2 listopada w ramach dziewiątej (ostatniej) kolejki jesiennej rundy pierwszej ligi orlika starszego w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z zespołem KUKS Zębców Ostrów Wlkp. Pierwsze minuty to słabsza gra w naszym wykonaniu i bardzo dobra okazja gospodarzy na pierwszego gola w meczu. Po kilku słabszych  minutach nasz zespół wszedł na właściwe tory i już po pierwszej połowie prowadziliśmy wysoko 10-1. Po przerwie gospodarze cofnęli się pod własną bramkę, czego efektem był fakt, że nie mogliśmy poradzić sobie w ataku pozycyjnym popełniając dużo błędów w rozegraniu piłki. Skuteczność w drugiej części meczu też pozostawiała wiele do życzenia. Ta część meczu zakończyła się wynikiem 4-3 i ostatecznie wysoko pokonaliśmy zespół z Ostrowa Wlkp. 14-4. Poniżej bramkowy przebieg spotkania:

• 1-0 Bartek Ilski
  • 1-1 bramka dla zespołu KUKS Zębców Ostrów Wlkp.
  • 10-1 Bartek Ilski
  • 10-2 bramka dla zespołu KUKS Zębców Ostrów Wlkp.
  • 11-2 Bartek Ilski
  • 11-3 bramka dla zespołu KUKS Zębców Ostrów Wlkp.
  • 12-3 Mikołaj Bednarz
  • 13-3 Marcin Bachór
  • 14-3 Mikołaj Bednarz
  • 14-4 bramka dla zespołu KUKS Zębców Ostrów Wlkp.

Podsumowując mecz, dwie różne połowy w naszym wykonaniu, w pierwszej dobra, szybka gra co przełożyło się na wynik. Druga połowa słabsza. Zwycięstwo zasłużone i w nagrodę tytuł mistrza jesieni trafił w nasze ręce. Nasz zespół w meczu w Ostrowie Wlkp.reprezentowali: Mikołaj Cebula, Szymon Cichosz, Szymon Podgórski, Bartek Ilski, Patryk Rzepecki, Marcin Bachór, Mikołaj Bednarz i Oskar Kalachurski. Brawa dla wszystkich naszych zawodników za dobrą grę i duże zaangażowanie okupione kontuzją Bartka Ilskiego. Szkoda tylko, że po raz drugi z rzędu do ligowej potyczki przystępujemy tylko z jednym zawodnikiem rezerwowym. Podziękowanie dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na mecz.