Wygrana młodzików z Baryczą Janków Przygodzki

W sobotę 18 września nasz zespół młodzika w ramach III kolejki III ligi młodzika na własnym boisku zmierzył się z drużyną Baryczy Janków Przygodzki. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie gdyż zmierzyły się dwa zespoły, które do tej pory wygrały wszystkie swoje mecze. W pierwszej połowie nasza drużyna posiadała przewagę optyczną, ale graliśmy wyjątkowo nieskutecznie, na domiar złego goście dwukrotnie po kontrach zdobyli bramki i po dwudziestu minutach przegrywaliśmy 0-2. Po roszadach w składzie i ustawieniu jeszcze bardziej dążyliśmy do strzelenia kontaktowej bramki co udało nam się w końcówce pierwszej połowy po strzale Oskara Ilskiego. Po przerwie zdecydowanie zaatakowaliśmy, lecz brakowało skuteczności, wreszcie po ładnym strzale Kuby Kubiaka doprowadziliśmy do remisu 2-2. Na dziesięć minut przed końcem meczu technicznym strzałem na prowadzenie wyprowadził nas Antek Gabryś. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się naszą wygraną 3-2 po błędzie w środku pola zawodnik Baryczy wyszedł sam na sam z naszą bramkarką i doprowadził do wyrównania. W doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu (rzucie rożnym) wprowadzony minutę wcześniej Michał Jeziorny strzałem z woleja pokonał bramkarza gości zapewniając nam zwycięstwo i trzy punkty. Po końcowym gwizdku sędziego radości nie było końca. Naszą drużynę reprezentowali: Nikodem Błaszczyk Bartek Sibiński Alan Krzywaźnia Mateusz Ciomek Oskar Drabikowski Antek Gabryś Oskar Ilski Michał Jeziorek Michał Jeziorny Kuba Kubiak Wiktor Pacyna Bartek Połośka Dominik Pilarczyk Kuba Sibiński Wiktoria Zmyślona. Brawa dla wszystkich za ambitną walkę do ostatniej sekundy meczu. Ta waleczność dzisiaj została wynagrodzona. Dziękujemy drużynie z Jankowa Przygodzkiego za mecz i życzymy powodzenia  w kolejnych spotkaniach. Podziękowania dla rodziców za doping podczas meczu.