Wygrana młodzików z AP KAO Huta 2023

W niedzielę 10 września nasz zespół młodzika w ramach II kolejki II ligi młodzika na własnym boisku podejmował drużynę AP KAO Huta 2023. Nasz rywal wysoko wygrał pierwszy ligowy mecz i wiedzieliśmy, że czeka nas trudne zadanie. Początek meczu to nasza przewaga i wiele świetnych okazji ale brak skuteczności powodował to, że do piętnastej minuty nie było bramek. W kolejnych dziesięciu minutach po bramkach Nikodema Błaszczyka, Konrada Pietruchy i Alana Krzywaźni wyszliśmy na prowadzenie 3-0. W dwudziestej piątej minucie wymieniliśmy prawie cały skład i obraz gry uległ zmianie, zdecydowaną przewagę uzyskali goście, my nie potrafiliśmy utrzymać piłki ani wykonać kilku celnych podań skupiając się wyłącznie na wybijaniu piłki jak najdalej od własnej bramki. Do przerwy wynik 3-0 nie uległ jednak zmianie. Po zmianie stron przez dłuższy czas nie było wielu sytuacji aż do momentu zdobycia bramki dla gości która obudziła naszą drużynę i w ciągu dziesięciu kolejnych minut strzeliliśmy kolejne trzy gole (Alan Krzywaźnia, Adam Krajewski i Konrad Pietrucha) wychodząc na prowadzenie 6-1. Przy wysokim prowadzeniu ponownie wymieniliśmy prawie cały zespół co goście wykorzystali bardzo szybko w półtorej minuty po zmianie strzelając dwie bramki. Zmuszeni byliśmy szybko wrócić do pierwotnego ustawienia i do końca meczu mięliśmy mecz po kontrolą. Naszą drużynę reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Igor Jabłoński, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Antek Sobczak, Krzysiu Cegiełka, Alan Gatkowski, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Adam Krajewski, Michał Podgórski, Wiktor Raszewski, Filip Rzepecki, Wojtek Rzepecki i Konrad Smiatacz. Gratulacje dla zespołu za bardzo dobry mecz i zaangażowanie. W oczy rzuca się duża dysproporcja jeśli chodzi o umiejętności poszczególnych zawodników ale cały czas nad tym pracujemy i na pewno wszyscy będą dostawali swoje szanse na boisku aby mogli podnosić swoje umiejętności. Podziękowania dla AP KAO Huta 2023 za rozegrany mecz oraz dla rodziców którzy w licznym gronie stawili się i dopingowali naszą drużynę :-)