Wicemistrzostwo orlików na KP Krążkowy Cup 2020

W sobotę 18 stycznia nasz zespół orlika wziął udział w ogólnopolskim turnieju rocznika 2010 Krążkowy Cup 2020, który został rozegrany na hali sportowej w Kępnie. W turnieju wzięło udział sześć zespołów:

• KP Krążkowy
  • Strażak Słupia
  • Olimpic Wrocław
  • WKS Wieluń
  • LKS Łużyczanka
  • Pionier Baranów

Zagraliśmy systemem ,,każdy z każdym" i uzyskaliśmy następujące wyniki:

• LKS Łużyczanka - Pionier Baranów 2-1 (bramki: Antek Gabryś i Oskar Ilski)
  • LKS Łużyczanka - Strażak Słupia 2-2 (bramki: Antek Gabryś i Oskar Ilski)
  • LKS Łużyczanka - Olimpic Wrocław 0-0
  • LKS Łużyczanka - WKS Wieluń 1-0 (bramka: Antek Gabryś)
  • LKS Łużyczanka - KP Krążkowy 1-0 (bramka: Oskar Ilski)

Ogólnie w pięciu meczach odnieśliśmy trzy zwycięstwa i zanotowaliśmy dwa remisy nie ponosząc żadnej porażki co przełożyło się na bardzo dobre drugie miejsce . Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. KP Krążkowy   12 pkt.
  2. LKS Łużyczanka   11 pkt.
  3. Strażak Słupia   8 pkt.
  4. Olimpic Wrocław   7 pkt.
  5. Pionier Baranów   6 pkt.
  6. WKS Wieluń   0 pkt.

Nasz zespół reprezentowali: Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Miłosz Wąsowicz, Wiktoria Zmyślona, Nikodem Błaszczyk i Konrad Smiatacz. Bardzo dobra gra przełożyła się na nagrody indywidualne. Podczas ceremonii zakończenia wyróżniona została nasza bramkarka Wiktoria Zmyślona a statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Oskar Ilski. Brawa dla wszystkich zawodników za ambitną grę, która przełożyła się na końcowy sukces. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na turniej.