Udany sparing zespołu młodzika z KKS Kalisz

W poniedziałek 12 listopada w meczu sparingowym nasz zespół młodzika w Kaliszu zagrał z miejscowym KKS-em Kalisz. Zagraliśmy trzy części po dwadzieścia pięć minut. Pierwsza część meczu to nasza przewaga udokumentowana dwoma bramkami Mikołaja Bednarza i Tomka Kurmanka i prowadzenie 2-0. W drugiej części zmieniliśmy ustawienie i przetestowaliśmy nowe warianty, ta część meczu zakończyła się naszą przegraną 0-5. W trzeciej części wróciliśmy do pierwotnego ustawienia, zaczęliśmy grać lepiej piłką, co powodowało, że uzyskaliśmy przewagę, która przekładała się na sytuacje bramkowe. Tą część spotkania wygraliśmy 4-1, a bramki w tej części meczu zdobyli: trzy Tomek Kurmanek i jedną Marcel Owczarek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym 6-6. Nasz zespół w meczu z KKS-em Kalisz reprezentowali: Igor Kowalczyk, Alan Krawczyk, Eryk Cichosz, Szymon Maciejewski, Julian Karwacki, Miłosz Pilarczyk, Marcel Owczarek, Mikołaj Bednarz, Tomek Kurmanek, Mateusz Wiśniewski, Janek Pacyna, Maciek Wabnik, Dawid Gracz i Dawid Szmaj. Duże brawa dla wszystkich zawodników za dobrą i mądrą grę oraz zaangażowanie. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na mecz.