Trudny mecz młodzików z KP Słupia

W przedświąteczną sobotę, 30 marca nasz zespół młodzika starszego w wyjazdowym meczu towarzyskim zmierzył się z drużyną KP Słupia. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słaba, błędy indywidualne w obronie spowodowały,że po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-4. Po przerwie zagraliśmy dużo lepiej, stworzyliśmy sporo sytuacji bramkowych z których po akcji Miłosza Klińskiego gola zdobył Alan Krzywaźnia. W końcówce meczu gospodarze również zdobyli gola i ostatecznie rywal cieszył się z wygranej 5-1. Nasz zespół reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Miłosz Kliński, Alan Krzywaźnia, Kuba Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Michał Podgórski, Konrad Smiatacz, Antek Sobczak i Kuba Szmaj. Cieszy, że staraliśmy się grać piłką i wyglądało to (szczególnie w drugiej połowie) nieźle, motorycznie średnio ale jest czas na poprawę. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc  w organizacji transportu na mecz.