Trampkarze zagrali towarzysko w Doruchowie

W sobotę 27 lutego nasz zespół trampkarza zagrał nw wyjeździe towarzyskie spotkanie z drużyną Kolorowego Boiska Doruchów. Wynik miał sprawę drugorzędną, ważniejszą rolą było zagranie nas świeżym powietrzu. Braki dla naszego zespołu zdobyli: 8xMiłosz Pilarczyk, 5xMikołaj Bednarz, 3xMikołaj Malinowski, 1xKacper Podgórski, 1xAlan Krawczyk, 1xMarcel Owczarek, 1xSzymon Podgórski, 1xDawid Gracz, 1xAdam Wabnik, 1xKuba Idziek. Poza wymienionymi zawodnikami reprezentowali nas  jeszcze Wiktor Krawczyk, Szymon Cichosz i Patryk Rzepecki. Brawa dla wszystkich zawodników za włożony wysiłek i zaangażowanie. Dziękujemy kolegom z Doruchowa za rozegranie meczu oraz Urzędowi Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz.