Trampkarze zagrali sparing z KKS 1925 Kalisz

W niedzielny wieczór 14 marca nasz zespół trampkarza w meczu wyjazdowym zagrał z drużyną trampkarza KKS 1925 Kalisz występującą w lidze wojewódzkiej. Faworytem tego meczu byli gospodarze, którzy przez cały mecz mięli dużą przewagę i wysoko wygrali 11-0. My próbowaliśmy grać piłką starając się jak najwięcej nauczyć od silnego rywala kosztem straty kolejnych bramek. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Oskar Kalachurski, Alan Krawczyk, Wiktor Krawczyk, Tomek Kurmanek, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski, Szymon Podgórski, Dawid Szmaj i Adam Wabnik. Podziękowania dla piłkarzy za włożony wysiłek oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc  w organizacji transportu na mecz.