Sparingi z AP Szczyt Szczytniki za nami

W poniedziałek 27 sierpnia w pierwszych sparingach przed nowym sezonem zespoły młodzika i orlika rozegrały mecze z zespołami Akademii Piłkarskiej Szczytu Szczytniki. W meczu orlika po zaciętym meczu zwyciężyli zawodnicy Szczytu. Z kolei w rywalizacji młodzików to nasz zespół był górą. Oba sparingi pokazały, że potrzebujemy przed rozpoczęciem zmagań ligowych kolejnych sprawdzianów. W meczu młodzików nasz zespół reprezentowali: Eryk Cichosz, Jakub Garncarek, Kuba Garsztka, Dawid Gracz, Julian Karwacki, Igor Kowalczyk, Alan Krawczyk, Tomek Kubasik, Tomek Kurmanek, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Mateusz Wiśniewski, Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Janek Pacyna, Maciek Wabnik i Kornel Konieczny. W meczu orlików nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Szymon Podgórski, Mateusz Ciomek, Oskar Drabikowski, Bartek Ilski, Wiktor Pacyna, Patryk Podgórski, Patryk Rzepecki, Adam Wabnik, Mikołaj Zadka, Wiktoria Zmyślona, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Kuba Kubiak i Dominik Pilarczyk. Z formą jeszcze jest różnie, ale z każdym meczem powinno być lepiej. Duże brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i wolę walki. Zawodnikom i trenerom ze Szczytnik dziękujemy za przyjazd do nas i rozegranie meczów.