Skrzaty zagrały w turnieju Czech CUP 2023

W niedzielę 10 grudnia nasz najmłodszy zespół skrzata (rocznik 2017/2018) zagrał w ogólnopolskim turnieju Czech CUP 2023. Turniej miał silną obsadę, zagrały drużyny:

• AP Czecha Ostrzeszów I
  • AP Reissa Kępno
  • LKS Łużyczanka
  • Zefka Kobyla Góra
  • AP Czecha Rychtal
  • Zenit Miedzybórz
  • Rzemieślnik Mąkoszyce
  • AP Czecha Ostrzeszów II

W turnieju zagraliśmy siedem trudnych spotkań. W większości zagraliśmy rok młodszym rocznikiem, poza tym był to też nasz pierwszy turniej halowy w życiu i było to widać w naszej grze, brakowało w naszej grze dokładności i realizacji tego co robimy na treningach, cieszy, że ostatnie dwa mecze to już mniej stresu i nasza lepsza gra. Doświadczenie które udało nam się zdobyć na pewno będzie procentować w przyszłości. Nasza zawodniczka Olga Kowalczyk została wybrana do trójki najlepszych zawodniczek/zawodników turnieju co jest dużym sukcesem Olgi i naszej drużyny. Oldze i całemu zespołowi gratulujemy ambitnej gry i dużego zaangażowania. Naszą drużynę reprezentowali:

• Stasiu Krajewski
  • Aron Mucha
  • Mikołaj Olejnik ⚽⚽⚽
  • Mateusz Zawada ⚽⚽⚽
  • Olek Drabikowski
  • Ignacy Kubiak
  • Franek Pijanka ⚽
  • Antek Pietrucha
  • Olga Kowalczyk ⚽⚽
  • Antek Wencel ⚽

Po turnieju wszyscy dostali pamiątkowe medale. Podziękowania dla rodziców którzy w komplecie dopingowali nas na trybunach co było słychać i dopingowało nas do wysiłku :)