Skrzaty zagrały towarzysko z AP Reissa Brzeziny

W niedzielę 3 marca nasz zespół skrzata (rocznik 2017/2018) zagrał mecz towarzyski z drużyną AP Reissa Brzeziny. W obu zespołach zagrali również chłopcy z rocznika 2016. Nasz zespół zagrał bardzo odważnie nie unikając pojedynków jeden na jeden oraz umiejętnie próbując kreować akcje ofensywne. Radość z każdej strzelonej bramki była ogromna i to było dzisiaj najważniejsze :-) Naszą drużynę reprezentowali:

• Bartek Dąbrowski
  • Miłosz Dąbrowski ⚽⚽⚽⚽
  • Olek Drabikowski
  • Milan Grzegorek
  • Stasiu Krajewski ⚽⚽
  • Ignacy Kubiak
  • Aron Mucha ⚽
  • Mikołaj Olejnik ⚽⚽⚽
  • Antek Pietrucha ⚽⚽⚽
  • Dominik Sobczak
  • Mateusz Zawada ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Wojtek Mielczarek ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Franek Pietrucha ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Miłosz Siankiewicz

Gratulacje dla wszystkich chłopaków za mega waleczność. Nie było dla nas straconych piłek. Musimy jeszcze popracować nad organizacją gry ale  w tej kategorii wiekowej nie to jest najważniejsze. Podziękowania dla rodziców którzy w komplecie dopingowali nas na trybunach.

CAŁY CZAS PROWADZIMY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DLA ROCZNIKÓW 2016-2018 :-) ZAPRASZAMY !!!