Skrzaty zagrały na ligowym turnieju w Kraszewicach

W niedzielę 17 września nasz najmłodszy zespół skrzata zadebiutował w rozgrywkach ligowych. Na boisku w Kraszewicach stawiło się osiem zespołów w tym aż trzy nasze:

• LKS Łużyczanka Zieloni
  • LKS Łużyczanka Złoci
  • LKS Łużyczanka Pomarańczowi
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce I
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce II
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce III
  • AP Czecha Ostrzeszów
  • Orzeł Wysocko Wielkie

Zagraliśmy ,,każdy z każdym" oczywiście bez klasyfikacji i wyników w poszczególnych meczach. Celem było oswojenie się w grze turniejowej z innymi zespołami i spędzenie niedzielnego popołudnia na sportowo. Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zagrali bardzo ambitnie siedem meczów z rzędu. Zdobyliśmy bardzo dużo bramek, nie baliśmy się grać pojedynków jeden na jeden i to na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zmęczeni ale szczęśliwi schodziliśmy z boiska po zakończonym turnieju. Nasze drużyny reprezentowali: Wojtek Adamus, Dominik Sobczak, Stasiu Krajewski, Aron Mucha, Mikołaj Olejnik, Miłosz Siankiewicz, Filip Sibiński, Olek Drabikowski, Igor Grzegorek, Tymek Drabikowski, Olga Kowalczyk, Franek Pijanka, Antek Pietrucha, Antek Wencel, Bartek Dąbrowski i Miłosz Dąbrowski. Podziękowania dla rodziców którzy w komplecie stawili się na stadionie i dopingowali nas przez cały turniej :) Już nie możemy doczekać się kolejnego turnieju :)