Skrzaty zagrały mecz towarzyski z Lilią Mikstat

W sobotę 23 marca nasz zespół skrzata (rocznik 2017/2018) w wyjazdowym meczu towarzyskim zmierzył się z drużyną skrzatów Lilii Mikstat. Oczywiście mecz miał charakter wyłącznie szkoleniowy ale cieszy, że zaczynamy realizować to co robimy na treningach. Radość po strzelonych bramkach bezcenna, waleczność i ambicja na 100%. To nas dzisiaj cechowało.
Naszą drużynę reprezentowali:

• Aron Mucha ⚽⚽⚽⚽
  • Mikołaj Olejnik ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Miłosz Siankiewicz ⚽
  • Olek Drabikowski ⚽
  • Paweł Kubiś ⚽⚽⚽⚽
  • Alan Pietrzak ⚽⚽⚽⚽⚽
  • Oliwier Rzepecki ⚽

Wszyscy nasi zawodnicy zdobywali bramki co świadczy o tym, że każdy aktywnie uczestniczył w meczu i zaprezentowało się z bardzo dobrej strony. Trochę szkoda, że deszcz skrócił nam spotkanie ale czasem tak bywa (zdrowie ważniejsze). Podziękowania dla rodziców którzy niemal w komplecie dopingowali nas na stadionie w Mikstacie oraz dla zespołu gospodarzy za rozegrany mecz.