Przergrana trampkarzy z GKS Trzcinica

W niedzielę 25 kwietnia nasz zespół trampkarza w ramach X kolejki I ligi orlika w meczu wyjazdowym zmierzył się z wiceliderem tabeli, z drużyną GKS Trzcinica. Początek meczu był wyrównany, niestety już w siódmej minucie kontuzji doznał nasz bramkarz Julian Karwacki i prawie przez cały mecz musieliśmy radzić sobie bez bramkarza. O ile w ofensywie zagraliśmy poprawnie, choć mało skutecznie o tyle zbyt duża ilość błędów indywidualnych w kryciu nie pozwoliła nam uzyskać korzystnego wyniku. Poniżej bramkowy przebieg spotkania:

• 1-0 bramka dla GKS Trzcinica
  • 1-1 Tomek Kurmanek (asysta Mikołaj Bednarz)
  • 2-1 bramka dla GKS Trzcinica
  • 3-1 bramka dla GKS Trzcinica
  • 3-2 Miłosz Pilarczyk rzut karny (asysta Tomek Kurmanek)
  • 4-2 bramka dla GKS Trzcinica
  • 5-2 bramka dla GKS Trzcinica
  • 5-3 Miłosz Pilarczyk (akcja indywidualna)
  • 6-3 bramka dla GKS Trzcinica
  • 6-4 Tymek Drytkiewicz (asysta Miłosz Pilarczyk)
  • 7-4 bramka dla GKS Trzcinica
  • 8-4 bramka dla GKS Trzcinica

Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Kuba Idziek, Julian Karwacki, Alan Krawczyk, Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski, Patryk Rzepecki i Adam Wabnik. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz. Julianowi życzymy, aby kontuzja nie okazała się groźna i żeby jak najszybciej mógł wrócić do gry :-)