Pożyteczny sparing trampkarzy w Brzezinach

W czwartek 6 sierpnia nasz zespół trampkarza przygotowujący się do rozgrywek ligowych po lipcowej przerwie zagrał w wyjazdowym meczu sparingowym z juniorami Olimpii Brzeziny. O ile sam mecz był wyrównany, jeśli chodzi o grę, o tyle w decydujących momentach pod bramką przewagę mięli zawodnicy gospodarzy. Mecz zakończył się wygraną Olimpii 6-1 (3-0), bramkę dla nas zdobył Szymon Maciejewski. Był to dla naszych młodych zawodników bardzo pożyteczny sprawdzian, który z pewnością zaprocentuje w kolejnych meczach. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Alan Krawczyk, Wiktor Krawczyk, Tomek Kubasik, Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Igor Kowalczyk, Mikołaj Malinowski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórsk,i Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki i Kuba Idziek. Brawa dla wszystkich zawodników za ambitną grę oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz.