Piknik piłkarsko-rodzinny 7 września - Koniec Świata

W piątek 7 września nasz klub organizuje I piknik piłkarsko rodzinny dla zawodników naszego klubu oraz ich rodzin. Piknik planowany jest w godzinach 16:00-20:00 na Końcu Świata. Poniżej szczegóły naszego pikniku:

KLUB PIŁKARSKI „ORLIK KRASZEWICE”

ZAPRASZA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW naszego klubu wraz z rodzicami i rodzeństwem

NA I PIKNIK RODZINNO-PIŁKARSKI !

7 września (piątek) godz.: 16:00 - 20:00 na KOŃCU ŚWIATA

W PROGRAMIE:

1. PANINTBALL LASEROWY (tzw. Laser Tag) – dobieramy się w 5-osobowe drużyny, każda drużyna gra pół godziny, czyli 10 osób co pół godziny, proszę dobrać sobie składy i zapisywać je u p. Sławka. Pierwsza gra o 16:00 – 10 osób, 16:30 kolejne 10 osób, itd.) Ewentualnie składy zostaną dobrane na miejscu przed grą. (gracze konkurują ze sobą w dwóch zespołach. Rolę kulek w Laser Tagu przejmują fale podczerwieni emitowane z karabinu. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, że gra nie powoduje urazów, udział w niej może wziąć każdy, bez względu na predyspozycje i wiek)

2.  DMUCHANY ZAMEK

3. STUDIO TATUAŻU

Znalezione obrazy dla zapytania tatuaż fc barcelona

4. OGNISKO I PIECZENIE KIEŁBAS

Znalezione obrazy dla zapytania OGNISKO I dzieci animacja

5. KONSUMPCJA – TALON DLA ZAWODNIKA (soczek, popcorn, wata)

Koszt wpisowego na 1 zawodnika naszego klubu: 15 zł (wpisowe obejmuje wszystkie atrakcje, wymienione w punktach 1÷5)

Dla rodziców i rodzeństwa konsumpcja odpłatna dostępna na miejscu

Bawimy się od 16:00 do 20:00