Piąta z rzędu ligowa wygrana młodzików

W sobotę 1 października nasz zespół młodzika w ramach V kolejki III ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzył się z drużyną Iskry Sieroszewice. Faworytem meczu był nasz zespół który z kompletem zwycięstw zajmował pierwsze miejsce. Od początku meczu uzyskaliśmy przewagę która niestety nie przekładała się na sytuacje bramkowe. Dopiero w 20 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Nikodem Błaszczyka bramkę strzałem głową zdobył Kuba Kubiak. Po stracie bramki gospodarze zmienili ustawienie na bardziej ofensywne co pozwoliło nam przeprowadzać groźniejsze akcje. Po jednej z nich Kuba Kubiak ponownie wpisał się na listę strzelców i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0. Po przerwie w dalszym ciągu atakowaliśmy. W 40 minucie po akcji prawym skrzydłem Bartka Połośki gola na 3-0 zdobył Nikodem Błaszczyk. Na 10 minut przed końcem meczu indywidualną akcją popisał się Konrad Pietrucha który ustalił wynik meczu na 4-0. Nasz zespół reprezentowali: Wiktoria Zmyślona, Bartek Połośka, Kuba Kubiak, Antek Gabryś, Szymon Kliński, Miłosz Wąsowicz, Nikodem Błaszczyk, Alan Krzywaźnia, Konrad Pietrucha, Kewin Noweta i Michał Jeziorek. Podsumowując, zagraliśmy średni mecz, stać nas na lepszą grę ale jesteśmy zadowoleni z wyniku i kolejnych trzech punktów. Przed nami dwa najważniejsze mecze tej rundy które zadecydują o naszym miejscu w tabeli i zweryfikują nasze umiejętności. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc  w organizacji transportu na mecz.