Pewna wygrana orlików z KUKS Zębców Ostrów Wlkp.

W sobotę 15 maja w ramach IV kolejki II ligi orlika na własnym boisku w Kraszewicach zmierzyliśmy się z zespołem KUKS Zębców Ostrów wlkp. Już do przerwy prowadziliśmy bardzo wysoko bo aż 8-0. Po przerwie tempo gry z naszej strony bardzo spadło i zespól gości podjął walkę. Ostatecznie mecz zakończył się naszą wygraną 11-2 dzięki czemu nasz zespól umocnił się w tabeli na drugim miejscu. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 7xOskar Ilski, 1xMiłosz Wąsowicz, 1xMichał Jeziorek, 1xKonrad Smiatacz i 1xNikodem Błaszczyk. Nasz zespół reprezentowali: Nikodem Błaszczyk, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Konrad Smiatacz, Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Brawa dla nas za pierwszą połowę, druga połowa była słabsza i musimy wyciągnąć wnioski. A już w najbliższą środę zmierzymy się z liderem tabeli, z zespołem Orła Mroczeń.