Pewna wygrana młodzików w Czarnymlesie

We wtorek 21 września nasz zespół młodzika w ramach IV kolejki III ligi młodzika  w meczu wyjazdowym spotkał się z drużyną LKS Czarnylas. Z racji miejsc zajmowanych w tabeli ligowej faworytem tego meczu był nasz zespół, ponadto z różnych przyczyn gospodarze nie mogli skorzystać z kilku swoich podstawowych zawodników. Przez cały mecz mięliśmy przewagę i wysoko pokonaliśmy swoich kolegów  z Czarnegolasu 11-0.  Poniżej bramkowy przebieg spotkania:

• 0-1 Kuba Kubiak
  • 0-2 Oskar Ilski
  • 0-3 Oskar Ilski
  • 0-4 Kuba Kubiak
  • 0-5 Antek Gabryś
  • 0-6 Kuba Kubiak
  • 0-7 Oskar Ilski
  • 0-8 Oskar Ilski
  • 0-9 Antek Gabryś
  • 0-10 Kuba Kubiak
  • 0-11 Oskar Ilski

Naszą drużynę reprezentowali: Nikodem Błaszczyk Mateusz Ciomek Oskar Drabikowski Antek Gabryś Oskar Ilski Michał Jeziorek Michał Jeziorny Kuba Kubiak Wiktor Pacyna Bartek Połośka Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Brawo dla wszystkich za walkę przez cały mecz oraz podziękowanie dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz.