Pechowa porażka orlików z Orłem Mroczeń

W sobotę 1 maja w ramach II kolejki II ligi orlika na własnym boisku zmierzyliśmy się z drużyną Orła Mroczeń. Od początku meczu zarysowała się nasza przewaga co przełożyło się na sytuacje bramkowe, dwie z nich wykorzystał Kuba Kubiak i prowadziliśmy 2-0. Po jednej z kontr zespół gości w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył kontaktowego gola i pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 2-1. Po przerwie optyczną przewagę posiadał zespół z Mroczenia a my wyprowadzaliśmy groźne kontry. Oba zespoły stworzyły sobie kilka bardzo dobrych okazji na zdobycie kolejnych bramek. O ile piłkarze Orła dwukrotnie po rzutach wolnych swoje sytuacje wykorzystali (w tym jedna w ostatniej minucie meczu) o tyle my zagraliśmy bardzo nieskutecznie nie wykorzystują między innymi kilku sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Ostatecznie piłkarze Orła wygrali 3-2. Nasz zespół reprezentowali: Nikodem Błaszczyk, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Konrad Smiatacz, Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Brawo za zaangażowanie i wysiłek włożony w mecz.