Orliki zagrały towarzysko z Orłem Mroczeń

We wtorek 16 lutego na naszej hali w Kraszewicach orliki zagrały towarzyski mecz z drużyną Orła Mroczeń. Oprócz naszych orlików reprezentowali nas również zawodnicy żaka starszego. Wynik miał drugorzędną rolę, celem było sprawdzenie się na tle zespołu z którym rywalizujemy w lidze orlika. Oba zespoły zagrały bardzo dobrze, prezentując dobre wyszkolenie techniczne. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 5xOskar Ilski, 2xAntek Gabryś, 2xDominik Pilarczyk, 2xMateusz Ciomek, 2xWojtek Broniecki, 1xWiktor Pacyna, 1xOskar Drabikowski. Nasz zespół reprezentowali: Nikodem Błaszczyk, Wojtek Broniecki, Krzysiek Cegiełka, Mateusz Ciomek, Oskar Drabikowski, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Oskar Jakubowski, Michał Jeziorek, Łukasz Jeziorny, Michał Jeziorny, Miłosz Kliński, Kuba Kubiak, Wiktor Pacyna, Bartek Połośka, Dominik Pilarczyk, Patryk Podgórski, Konrad Smiatacz, Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Duże brawa dla całego zespołu za bardzo dobrą frekwencję oraz zaangażowanie podczas meczu. Podziękowania dla zespołu Orła Mroczeń za przyjazd i rozegranie meczu w miłej, przyjaznej atmosferze.