Orliki zagrały towarzysko z AP KAO Boników

W niedzielę 12 listopada nasz zespół orlika młodszego (rocznik 2014/2015) na naszej hali w Kraszewicach zagrał mecz towarzyski z orlikami Akademii Piłkarskiej KAO Boników. Oba zespoły zagrały szerokim składem kładąc nacisk na aspekt szkoleniowy. My zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony grając szybko i skutecznie. Cieszy widoczny postęp indywidualny jaki robimy.
Nasz zespół reprezentowali:

• Fabian Przekowiak (b)
  • Fabian Skraburski
  • Sebastian Kędzia

Cieszy również fakt, że podobnie jak kilka godzin wcześniej w grupie młodzika prawie wszyscy zawodnicy z pola wpisali się na listę strzelców, to bardzo dobrze rokuje na przyszłość :) Podziękowania dla rodziców, którzy w komplecie stawili się na hali głośno nas dopingując oraz dla drużyny Akademii Piłkarskiej KAO za przyjazd i rozegranie meczu.