Orliki zagrały sparing z Maratonem Czajków

W środę 12 sierpnia nasz zespół orlika zagrał mecz sparingowy z rówieśnikami z Czajkowa. Wynik był sprawą drugorzędną, ważniejsza była gra i możliwość sprawdzenia się z przeciwnikiem. W meczu o kilka bramek lepsi byli goście z Czajkowa, w rzutach karnych skuteczniejsi byli nasi zawodnicy. Mecz pokazał, że czeka nas dużo pracy, aby lepiej zaprezentować się w rozgrywkach ligowych. Nasz zespół reprezentowali: Mateusz Ciomek, Oskar Drabikowski, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Michał Jeziorny, Oskar Kalachurski, Kuba Kubiak, Patryk Rzepecki, Wiktor Pacyna, Dominik Pilarczyk, Patryk Podgórski, Miłosz Salamon, Adam Wabnik i Miłosz Wąsowicz. Brawo dla całego zespołu za ambitną grę oraz podziękowania dla zespołu z Czajkowa za przyjazd i rozegranie meczu.