Orliki najlepsze w turnieju Przygodzice Cup 2024

W sobotę 20 stycznia nasze zespół orlika starszego (rocznik 2013) zagrał w turnieju pamięci p . Kariny Zachary Przygodzice cup 2024. W turnieju zagrało siedem drużyn systemem ,,każdy z każdym":

• LKS Łużyczanka
  • AP Czecha Ostrzeszów
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
  • AP Ostrzeszów
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Orzeł Wysocko Wielkie
  • Victoria Ostrzeszów

W sześciu meczach zaprezentowaliśmy się fantastycznie. Pięć wygranych i jeden remis dał nam zwycięstwo w całym turnieju i okazały puchar. Poniżej wyniki jakie uzyskaliśmy:

• LKS Łużyczanka - AP Ostrzeszów 1-0 (bramka: Miłosz Kliński ⚽)
  • LKS Łużyczanka - Victoria Ostrzeszów 4-0 (bramki: Miłosz Kliński ⚽⚽ , Kuba Krzywaźnia ⚽⚽)
  • LKS Łużyczanka - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1-1 (bramka: Miłosz Kliński ⚽)
  • LKS Łużyczanka - AP Czecha Ostrzeszów 1-0 (bramka: Kuba Krzywaźnia ⚽)
  • LKS Łużyczanka - Orzeł Wysocko Wielkie 2-1 (bramki: Kuba Krzywaźnia ⚽, Miłosz Kliński ⚽)
  • LKS Łużyczanka - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 (bramki: Antek Rzepecki ⚽, Kuba Krzywaźia ⚽, Miłosz Kliński ⚽)

Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. LKS Łużyczanka   16 pkt.
  2. AP Czecha Ostrzeszów  14 pkt.
  3. AP Ostrzeszów  12 pkt.
  4. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.  11 pkt.
  5. Orzeł Wysocko Wielkie   6 pkt.
  6. Pogoń Nowe Skalmierzyce  3 pkt.
  7. Victoria Ostrzeszów   0 pkt.

Sukces drużynowy poparty był wyróżnieniem indywidualnym. Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Miłosz Kliński. Gratulacje dla Miłosza i całej drużyny którą reprezentowali: Marcel Grzegorek, Miłosz Janas, Kacper Jeziorek, Miłosz Kliński, Wiktoria Ptak, Antek Rzepecki, Kuba Krzywaźnia i Maja Pilarczyk. Cieszy również bardzo dobra gra obronna, w całym turnieju w sześciu meczach straciliśmy tylko dwie bramki. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc  w organizacji transportu na turniej.