Nieskuteczni młodzicy w Nowych Skalmierzycach

W czwartek 8 października w ramach VI kolejki I ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z zespołem Pogoni Nowe Skalmierzyce. Mimo niezłej gry i stworzeniu dużej ilości sytuacji (w tym aż dziesięciu sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy) udało nam się zdobyć tylko jednego gola po strzale Mikołaja Bednarza. Rywale większość swoich sytuacji wykorzystali i zwyciężyli 3-1. Szkoda straconych punktów, bo z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę. Naszą drużynę reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki, Adam Wabnik, Patryk Podgórski, Borys Przybył i Mikołaj Zadka. Podziękowania dla wszystkich zawodników za ambitną walkę oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz.