Na podium w Joma CUP rocznika 2007 w Liskowie

W niedzielę 18 listopada nasz zespół młodzika młodszego wziął udział w ogólnopolskim turnieju rocznika 2007 który odbył się na hali w Liskowie. W turnieju udział wzięło osiem zespołów:

• Calisia 14 Kalisz

Turniej rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym" . W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem Victorii Szadek. Mecz toczył się przy przewadze naszego zespołu, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji z których jedną wykorzystał Miłosz Pilarczyk i wygraliśmy ten mecz 1-0. W drugim meczu naszym rywalem był zespół KKS Kalisz. Mimo przewagi i wielu okazji zabrakło skuteczności i mecz zakończył się wynikiem 0-0. W trzecim meczu zagraliśmy z Calisią 14 Kalisz. Już w pierwszych minutach i naszych indywidualnych błędach kaliszanie zdobyli dwie bramki i wygrali mecz 2-0. Czwarty mecz z PSV Łódź był wyrównany, oba zespoły miały swoje szanse, my dwa razy trafiliśmy w poprzeczkę bramki zespołu z Łodzi, natomiast drużyna PSV strzeliła jednego gola i wygrała 1-0. W piątym meczu zmierzyliśmy się z zespołem KP Krążkowy. Już po kilku minutach bramkę dla naszego zespołu zdobył Mikołaj Bednarz, kilka minut później na 2-0 podwyższył Miłosz Pilarczyk. Gdy do końca meczu została minuta byliśmy pewni wygranej nasi rywale po naszych indywidualnych błędach w końcowych sekundach wbili dwa gole i mecz zakończył się wynikiem remisowym 2-2. W przedostatnim naszym meczu przyszło nam zmierzyć się z zespołem Pogoni Nowe Skalmierzyce. Przez cały mecz mięliśmy wyraźną przewagę wysoko pokonując drużyną Pogoni 5-0. Bramki w tym meczu zdobyli: dwie Miłosz Pilarczyk i po jednej Dawid Gracz, Wiktor Krawczyk i Marcel Owczarek. Podobny przebieg miał nasz ostatni mecz z LZS Godziesze. Przez cały mecz mięliśmy wyraźną przewagę i pewnie wygraliśmy 5-0. Bramki w tym meczu zdobyli: trzy Miłosz Pilarczyk i po jednej Dawid Gracz i Mikołaj Bednarz. Wygrana z zespołem z Godziesz zapewniła nam miejsce na podium niedzielnego turnieju.

8. LZS Godziesze

Do końca turniejowych zmagań o tytuł króla strzelców walczył nasz zawodnik Miłosz Pilarczyk, ostatni mecz na turnieju zadecydował,że ostatecznie zajął bardzo dobre drugie miejsce w tej klasyfikacji. Wszystkie zespoły otrzymały puchary, a trzy najlepsze zostały nagrodzone medalami. Nasz zespół na turnieju w Liskowie reprezentowali: Mikołaj Cebula, Szymon Cichosz, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Mikołaj Bednarz, Szymon Podgórski, Dawid Gracz i Wiktor Krawczyk. Duże brawa dla wszystkich naszych zawodników za ambitną i dobrą grę na turnieju. Duże podziękowania dla rodziców, którzy w licznym gronie przybyli na halę do Liskowa i dopingowali naszych zawodników. Dziękujemy również Urzędowi Gminy w Kraszewicach za zapewnienie nam transportu na turniej.