Młodziki zagrały w Kaliszu o Puchar Prezesa WZPN

W niedzielę 27 listopada nasz zespół młodzika wziął udział w pierwszym eliminacyjnym turnieju o Puchar Prezesa WZPN. Turniej odbył się w Kaliszu a zagrały w nim następujące zespoły:

• KS Prosna Kalisz
  • LKS Łużyczanka
  • KKS Kalisz
  • KS Słupia
  • AS Amber Kalisz
  • AP Reissa Kępno

Zagraliśmy ,,każdy z każdym". My zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Wszystkie nasze mecze było bardzo wyrównane, w każdym meczu mogliśmy zarówno przegrać jak i wygrać i każdy z meczów kończył się remisem lub różnicą jednej bramki. Na turnieju uzyskaliśmy następujące wyniki:

• LKS Łużyczanka - KS Słupia 0-1
  • LKS Łużyczanka - KS Prosna Kalisz 1-0 (bramka: Kuba Kubiak)
  • LKS Łużyczanka - AP Reissa Kepno 1-2 (bramka: Michał Jeziorek)
  • LKS Łużyczanka - KKS Kalisz 0-0
  • LKS Łużyczanka - AS Amber Kalisz 1-0 (bramka: Kuba Kubiak)

Łącznie w pięciu meczach dwa razy wygraliśmy, dwa razy przegraliśmy, jeden mecz zakończył się remisem, poniżej klasyfikacja po pierwszym turnieju:

1. AP Reissa Kępno   13 pkt.
  2. KS Słupia   11 pkt.
  3. KKS Kalisz   8 pkt.
  4. LKS Łużyczanka   7 pkt.
  5. KS Prosna Kalisz   3 pkt.
  6. AS Amber Kalisz   0 pkt.

Pierwsze trzy zespoły po dwóch turniejach (drugi turniej za dwa tygodnie) awansują do turnieju finałowego. Trzecie miejsce jest w naszym zasięgu i na pewno powalczymy :) Naszą drużynę reprezentowali: Wiktoria Zmyślona, Miłosz Wąsowicz, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Antek Gabryś, Bartek Połośka, Szymon Kliński, Nikodem Błaszczyk i Olaf Dziadek. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc  w organizacji transportu na turniej.