Młodziki zagrały towarzysko z AP Szczyt Szczytniki

W sobotę 23 stycznia nasz zespół młodzika (rocznik 2008-2009) w meczu towarzyskim na własnej hali zmierzył się z drużyną Akademii Piłkarskiej Szczytu Szczytniki. Celem było sprawdzenie się na tle kolegów ze Szczytnik oraz przetestowanie kilku ustawień. Obie drużyny zagrały odważnie przeprowadzając wiele składnych akcji. Nasz zespół wypadł bardzo dobrze i po wyrównanym meczu pokonał swoich kolegów ze Szczytnik 20-17. Aż czternaście goli zdobył Tymek Drytkiewicz, cztery bramki dołożył Szymon Cichosz i po jednej Mikołaj Zadka i Wiktor Pacyna. Naszą drużynę reprezentowali: Oskar Kalachurski, Szymon Podgórski, Borys Przybył, Mikołaj Zadka, Mateusz Ciomek, Oskar Drabikowski, Wiktor Pacyna, Dominik Pilarczyk, Patryk Podgórski, Szymon Cichosz i Tymek Drytkiewicz. Podziękowania dla zespołu Akademii Piłkarskiej Szczytu Szczytniki za przyjazd i rozegranie wspólnego meczu.