Młodziki zagrały sparing z KB Doruchów

W niedzielę 17 marca nasz zespół młodzika (rocznik 2011/2012) na własnym boisku w Kraszewicach w meczu towarzyskim zmierzył się z drużyną Kolorowego Boiska Doruchów. Oba zespoły są w różnych etapach przygotowań do rozgrywek ligowych. Dla drużyny z Doruchowa był to ostatni sparing przed rozgrywkami ligowymi, dla nas drugie wyjście na zewnątrz i pierwszy mecz. Na boisku w pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana. W 23 minucie po dobrym podaniu od Konrada Pietruchy ładnym strzałem z dystansu popisał się Nikodem Błaszczyk i wyszliśmy na prowadzenie. w 30 minucie goście wyrównali na 1-1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie optyczną przewagę uzyskali goście, my nastawiliśmy się na grę z kontry. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w końcówce meczu po naszych dwóch indywidualnych błędach goście zdobyli drugiego gola i spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2. Nasz zespół reprezentowali: Kuba Szmaj, Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Bartek Sibiński, Antek Sobczak, Krzysiu Cegiełka, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Adam Krajewski, Wojtek Rzepecki i Konrad Smiatacz. Zagraliśmy dobry mecz i to bardzo nas cieszy. Gratulacje dla wszystkich zawodników za ambitną i mądrą grę. Podziękowania dla rodziców którzy w licznym gronie dopingowali nas podczas meczu oraz dla zespołu z Doruchowa za spotkanie w duchu fair play.