Młodziki zagrały na turnieju w Kaliszu

W sobotę 27 stycznia nasz zespół młodzika (rocznik 2011/2012) zagrał w turnieju młodzików w Kaliszu. W turnieju zgrały drużyny:

• LKS Łużyczanka
  • Stal Pleszew
  • Dragon Dzieżbin
  • KP Krążkowy
  • AP KAO Huta
  • KP Słupia

W naszym zespole w porównaniu z ostatnim turniejem wymieniliśmy większość składu i okazję mięli zagrać zawodnicy dla których był to pierwszy turniej w życiu czy też pierwsza strzelona bramka na turnieju. Cel był wyłącznie szkoleniowy i na tym skupiliśmy się. Poniżej wyniki jakie osiągnęliśmy:

• LKS Łużyczanka - AP KAO Huta 1-4 (bramka: Igor Jabłoński)
  • LKS Łużyczanka - Stal Pleszew 0-4
  • LKS Łużyczanka - KP Krążkowy 1-2 (bramka: Konrad Pietrucha)
  • LKS Łużyczanka - KP Słupia 0-4
  • LKS Łużyczanka - Dragon Dzieżbin 1-0 (bramka: Nikodem Błaszczyk)

Naszą drużynę reprezentowali:  Igor Jabłoński, Karol Rzepecki, Konrad Pietrucha, Kuba Szmaj, Nikodem Błaszczyk, Alan Krzywaźnia, Krzysiu Cegiełka, Łukasz Jeziorny i Wiktor Raszewski. Niezależnie od wyników będziemy rotować składem co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.