Ligowa wygrana trampkarzy z KS Kamień

W sobotę 10 października w ramach VI kolejki I ligi trampkarza na własnym boisku zmierzyliśmy się z drużyną KS Kamień. Od początku meczu uzyskaliśmy przewagę, która przekładała się na sytuacje bramkowe, jednak brakowało skuteczności. W dwudziestej drugiej minucie faulowany w polu karnym był Szymon Maciejewski i sędzia bez wahania wskazał na ,,wapno". Rzut karny na gola zamienił sam poszkodowany w wyszliśmy na prowadzenie. Dziesięć minut później zanotowaliśmy stratę pod polem karnym rywali, z którego poszła kontra i goście wyrównali na 1-1. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Po przerwie osiagnęliśmy wyraźną przewagę, ale piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki zespołu z Kamienia. Na dwadzieścia minut przed końcem meczu po faulu na Tymku Drytkiewiczu sędzia podyktował dla nas rzut karny. Niestety tym razem górą był bramkarz gości. Kilka minut później ponownie w polu karnym faulowany był Tymek Drytkiewicz i po kolejnym rzucie karnym na prowadzenie 2-1 wyprowadził nas Tomek Kurmanek. Na dziesięć minut przed końcem w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Miłosz Pilarczyk i po minięciu bramkarza podwyższył na 3-1. Minutę później po naszym błędzie w kryciu w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik z Kamienia, ale zwycięsko z tej potyczki wyszedł nasz bramkarz Julian Karwacki. Na pięć minut przed końcem po ładnej zespołowej akcji na 4-1 podwyższył Miłosz Pilarczyk a wynik meczu na 5-1 po wrzutce Tomka Kurmanka z rzutu rożnego ustalił Marcel Owczarek. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Julian Karwacki, Alan Krawczyk, Wiktor Krawczyk, Tomek Kubasik, Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski i Szymon Podgórski. Brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie.