Ligowa wygrana orlików z Zefką Kobyla Góra

W poniedziałek 9 listopada w ramach IX kolejki II ligi orlika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Zefki Kobyla Góra. Z racji zajmowanych miejsc w tabeli przez obie drużyny nasz zespół był zdecydowanym faworytem. W dzisiejszym meczu zadebiutowali również chłopcy z rocznika 2012/2013, którzy do tej pory reprezentowali nas w lidze żaka. Od początku meczu wyraźną przewagę uzyskał nasz zespół i już po kilku minutach po dwóch bramkach Antka Gabrysia prowadziliśmy 2-0. W ósmej minucie na 3-0 podwyższył Kuba Kubiak. Kilka minut później goście po ładnym strzale z dystansu zdobyli gola. Przed przerwą dwa gole dla nas zdobył Oskar Ilski i do przerwy prowadziliśmy 5-1. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Kolejne bramki ,,dołożył" Oskar Ilski i junior i zrobiło się 8-1. W ostatnich minutach padły jeszcze dwie bramki, dla nas ponownie na listę strzelców wpisał się Oskar a drugą bramkę zdobył zespół Zefki i mecz zakończył się wynikiem 9-2. Nasz zespół reprezentowali: Nikodem Błaszczyk, Krzysiu Cegiełka, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Damian Janicki, Michał Jeziorek, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Konrad Smiatacz, Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Brawo dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i mądrą grę. Dziękujemy zespołowi z Kobylej Góry za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. Poniżej wyniki IX kolejki i aktualna tabela.

• GKS Trzcinica - Marcinki Kępno 7-2
  • Orzeł Mroczeń - STRAŻAK Słupia 2-11
  • LKS Łużyczanka - Zefka Kobyla Góra 9-2