Ligowa wygrana orlików z Orłem Mroczeń

W środę 19 maja w ramach V kolejki II ligi orlika w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z liderem tabeli, z drużyną Orła Mroczeń. Nasz rywal z kompletem zwycięstw zajmował pierwsze miejsce. Na mecz przyjechaliśmy w ostatniej chwili i w praktyce prosto z samochodów weszliśmy na boisko rozpoczynając mecz. Nim poczuliśmy ,,smak boiska" już po kilku minutach przegrywaliśmy 0-2. Po pierwszych nieudanych minutach nasza gra zaczynała się rozkręcać i jeszcze do przerwy po dwóch bramkach Oskara Ilskiego remisowaliśmy 2-2. Po przerwie w dalszym ciągu mięliśmy przewagę która przekładała się na nasze kolejne sytuacje bramkowe i bramki. Po golach Antka Gabrysia, Michała Jeziorka i Kuby Kubiaka wyszliśmy na prowadzenie 5-2. Wprawdzie gospodarze strzelili z rzutu wolnego trzeciego gola, ale po kilku minutach Miłosz Wąsowicz wyprowadził nas na prowadzenie 6-3, którego nie oddaliśmy do końca meczu. Po tym zwycięstwie nasz zespół awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Naszą drużynę reprezentowali: Wiktoria Zmyślona, Bartek Połośka, Nikodem Błaszczyk, Michał Jeziorek, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Miłosz Wąsowicz i Kuba Kubiak. Gratulacje dla całego zespołu za konsekwentną i mądrą grę. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewiach za pomoc w organizacji transportu na mecz. Poniżej wyniki V kolejki i aktualna tabela:

• ORZEŁ Mroczeń - LKS ŁUŻYCZANKA  3-6