Ligowa wygrana młodzików ze Szczytem Szczytniki

W sobotę 8 maja w ramach X kolejki I ligi młodzika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Szczytu Szczytniki. My zagraliśmy młodszym składem niż zwykle bo aż pięciu zawodników naszej drużyny orlika miało okazję zagrać w tym meczu. Już w piątej minucie Oskar Ilski ładnym strzałem w długi róg wyprowadził nas na prowadzenie, dwie minuty później goście wyrównali. Jeszcze przed przerwą bramki dla nas zdobyli Tymek Drytkiewicz i Mikołaj Bednarz. Po przerwie żadnej z drużyn nie udało zdobyć się gola i ostatecznie mecz zakończył się naszą wygraną 3-1. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Mikołaj Malinowski, Bartek Połośka, Patryk Rzepecki, Wojtek Broniecki, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorny, Kuba Kubiak i Miłosz Wąsowicz. Brawa dla wszystkich zawodników za mądrą i ambitną grę.