Ligowa wygrana młodzików z Zefką Kobyla Góra

W sobotę 24 września nasz zespół młodzika  w ramach IV kolejki III ligi na własnym boisku zmierzył się z drużyną Zefki Kobyla Góra. Niestety z racji kontuzji nie mogliśmy w tym meczu zagrać optymalnym składem dając szansę zmiennikom i zawodnikami z grupy orlika. Początek meczu to nasza przewaga ale to goście po naszej stracie w środku pola wyszli na prowadzenie. Już minutę później było 1-1. Na indywidualną akcję zdecydował się Nikodem Błaszczyk który po minięciu dwóch zawodników z Kobylej Góry wyłożył piłkę Antkowi Gabrysiowi który zdobył gola. Kilka minut później po zagraniu od Wiktorii Zmyślonej w dogodnej sytuacji znalazł się Nikodem Błaszczyk i wyprowadził nas na prowadzenie 2-1. W dwudziestej piątej minucie na indywidualną akcję zdecydował się debiutujący w tej kategorii wiekowej 9-cio letni Miłosz Kliński (trzy lata młodszy od pozostałych zawodników) ale został nieprzepisowo zatrzymany tuż przed polem karnym. Z rzutu wolnego nie do obrony strzelił nasz kapitan Michał Jeziorek i wynikiem 3-1 zakończyła się pierwsza płowa. Na początku drugiej połowy indywidualną akcję przeprowadził Bartek Połośka którą zakończył strzałem w okienko bramki gości podwyższając na 4-1. Przy bezpiecznym prowadzeniu przetestowaliśmy nowe ustawienie które spowodowało stratę bramki ale mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-2. Gratulacje za rozegrany mecz. Naszą drużynę reprezentowali: Wiktoria Zmyślona, Bartek Połośka, Miłosz Kliński, Antek Gabryś, Szymon Kliński, Olaf Dziadek, Miłosz Wąsowicz, Olivier Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Alan Krzywaźnia, Konrad Pietrucha, Kewin Noweta i Michał Jeziorek.Cieszy fakt, że w czwartym meczu z rzędu jako pierwsi tracimy bramkę i po raz czwarty wychodzimy zwycięsko z meczu :-)