Ligowa wygrana młodzików z Victorią Ostrzeszów

W sobotę 21 października nasz zespół młodzika w ramach VIII kolejki II ligi młodzika na własnym boisku zmierzył się z drużyną Victorii Ostrzeszów. Z racji zajmowanych miejsc w tabeli byliśmy faworytem meczu co potwierdziło się już na początku meczu. Po pierwszych pięciu minutach prowadziliśmy już 3-0 po bramkach Konrada Pietruchy, Nikodema Błaszczyka i Konrada Smiatacza. W dwudziestej minucie po indywidualnej akcji Nikodem Błaszczyk podwyższył na 4-0. W końcówce pierwszej połowy goście wbili dwa gole i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 4-2. W drugiej połowie mięliśmy optyczną przewagę co przełożyło się na bramki Alana Krzywaźni i Konrada Smiatacza i końcowy wynik 6-2. Cieszy fakt, że mięliśmy możliwość przetestowania nowych ustawień co zaprocentuje w przyszłości. Cały czas mamy nad czym pracować bo obok wypracowanych zagrań nie wszystko nam wychodzi tak jak chcielibyśmy. Naszą drużynę reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Krzysiu Cegiełka, Alan Gatkowski, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Adam Krajewski, Michał Podgórski, Wojtek Rzepecki, Bartek Sibiński i Konrad Smiatacz. Gratulacje za mądrą i skuteczną grę dla całej drużyny. Podziękowania dla rodziców za obecność i doping podczas meczu.