Ligowa wygrana młodzików z Victorią Ostrzeszów

W sobotę 16 września nasz zespół młodzika w ramach III kolejki II ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzył się z drużyną Victorii Ostrzeszów. Nasz rywal przed tygodniem wysoko wygrał swój mecz i wynik wydawał się być otwarty. Od początku mięliśmy optyczną przewagę która przekładała się na sytuacje bramkowe i już po trzydziestu minutach prowadziliśmy 4-0 po trzech bramkach Nikodema Błaszczyka i jednej Konrada Pietruchy. Przed przerwą zawodnicy Victorii zdobyli bramkę po naszym indywidualnym błędzie i do przerwy prowadziliśmy 4-1. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, gospodarze strzelili drugiego gola a my dołożyliśmy kolejne dwa autorstwa Alana Krzywaźni Nikodema Błaszczyka ustalając wynik na 6-2 na korzyść naszej drużyny. Nasz zespół reprezentowali: Nikodem Błaszczyk, Igor Jabłoński, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Karol Rzepecki, Krzysiu Cegiełka, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Michał Podgórski, Wiktor Raszewski, Filip Rzepecki, Wojtek Rzepecki, Konrad Smiatacz, Miłosz Kliński i Karol Rzepecki. Gratulacje za zaangażowanie i za walkę którą prawie wszyscy podjęli. Podziękowania dla rodziców i Urzędu Gminy za pomoc w organizacji transportu na mecz. Za tydzień naszym rywalem będzie LZS Siedlków.