Ligowa wygrana młodzików z Maratonem Czajków

W niedzielę 3 września nasz zespół młodzika w wyjazdowym meczu z Maratonem Czajków zadebiutował w rozgrywkach ligi młodzika. Był to dla nas prawdziwy debiut bo zespół 2011/2012 powstał przed miesiącem a z piętnastoosobowej kadry aż dziesięciu zawodników zagrało po raz pierwszy w "lidze" po dziewięciu. Cały czas szukamy optymalnego ustawienia i na pewno kilka najbliższych meczów będziemy to ustawienie optymalizować. Brak ogrania widać było w początkowych fragmentach gry, jednak po robionych na bieżąco korektach wraz z upływem czasu wyglądało to znacznie lepiej. Do przerwy przegrywaliśmy 0-1 po indywidualnym błędzie w defensywie ale po przerwie po bramkach Nikodema Błaszczyka, Miłosza Klińskiego, Alana Krzywaźni oraz Konrada Pietruchy wyszliśmy na prowadzenie 4-1. W końcówce meczu zawodnik gospodarzy ładnym strzałem z dystansu ustalił wynik na 4-2 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. Naszą drużynę reprezentowali: Mateusz Bednarek, Igor Jabłoński, Kewin Noweta, Antek Sobczak, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Michał Podgórski, Filip Rzepecki, Wojtek Rzepecki, Konrad Smiatacz, Miłosz Kliński, Nikodem Błaszczyk, Alan Krzywaźnia, Konrad Pietrucha i Adam Krajewski. Brawa dla wszystkich za ambitną grę i duże zaangażowanie. Dziękujemy rodzicom za przyjazd na mecz i dopingowanie naszej drużyny. Dziękujemy również Urzędowi Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz. Zespołowi z Czajkowa dziękujemy za mecz w duchu fair play i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.