Ligowa wygrana młodzików z LZS Siedlików

W sobotę 28 października nasz zespół młodzika w ramach IX (przedostatniej) kolejki II ligi młodzika na własnym boisku zmierzył się z drużyną LZS Siedlików. Z racji zajmowanych miejsc w tabeli to nasz zespół był faworytem tego meczu. Mimo tego od początku mecz był wyrównany i trudno nam było stworzyć sobie sytuację bramkową. Po początkowych fragmentach różnicę zrobił nasz lewy obrońca Damian Janicki który pięknym strzałem z dystansu zdobył pierwszego gola a po kilku minutach po rzucie rożnym strzałem głową podwyższył na 2-0. Na 3-0 po sytuacji sam na sam z bramkarzem gości na 3-0 gola zdobył Alan Krzywaźnia. Na 4-0 strzałem z dystansu podwyższył Bartosz Sibiński a piątego gola z bliskiej odległości zdobył Krzysiu Cegiełka. Gdy myślami byliśmy już w szatni w ostatnich minutach pierwszej połowy drużyna z Siedlikowa zdobyła dwa gole. W drugiej połowie ładną, zespołowa akcję ,,zamknął" Konrad Pietrucha a siódmą bramke po indywidualnej akcji strzelił Miłosz Kliński. Wynik meczu na 8-2 ustalił Łukasz Jeziorny ładnym strzałem  w dalszy róg bramkarza. Nasz zespół reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Igor Jabłoński, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Krzysiu Cegiełka, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Adam Krajewski, Michał Podgórski, Wojtek Rzepecki, Bartek Sibiński, Konrad Smiatacz i Kuba Krzywaźnia. Gratulacje dla całej drużyny. Cieszy fakt, że mogliśmy przetestować różne ustawienia co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Dzisiejsza wygrana (siódma w dziewięciu meczach) zagwarantowała nam wicemistrzostwo ligi tuż za drużyną z Doruchowa z którą zmierzymy się już za tydzień w ostatniej kolejce. Podziękowania dla rodziców którzy w licznym gronie dopingowali nas przez cały mecz oraz dla drużyny LZS Siedlików za mecz w duchu fair play.