Ligowa wygrana młodzików z Astrą Krotoszyn

W niedzielę 18 października w ramach VII kolejki I ligi młodzika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Astry Krotoszyn. W dziesiątej minucie po ładnej akcji na prowadzenie wyprowadził nas Mikołaj Bednarz, ale zawodnicy z Krotoszyna wyrównali i wynik remisowy 1-1 utrzymywał się przez dłuższą część meczu. W czterdziestej minucie ponownie na prowadzenie wyprowadził nas Mikołaj Bednarz, a trzy minuty później ponownie po akcji Mikołaja podwyższyliśmy na 3-1. Kilka minut później zespół z Krotoszyna zdobył kontaktową bramkę i do końca meczu było nerwowo, ale dzięki dobrej grze w defensywie wynik nie uległ zmianie i pokonaliśmy naszych kolegów z Astry 3-2. Nasz zespół reprezentowali: Michał Jeziorny, Oskar Kalachurski, Patryk Podgórski, Borys Przybył, Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Mikołaj Malinowski, Szymon Podgórski, Adam Wabnik i Oskar Ilski. Brawa dla całej drużyny za ambitną walkę przez całe spotkanie. Podziękowania dla p. Krzysztofa Bednarza i p. Pawła Cichosza, którzy w tym meczu pełnili rolę trenerów. Poniżej wyniki VII kolejki i aktualna tabela:

• GKS Grębanin 17:1 SZCZYT Szczytniki
  • CALISIA 14 Kalisz 3:5 AT Krotoszyn
  • GORZYCZANKA  - RASZKOWIANKA
  • LKS ŁUŻYCZANKA 3-1 ASTRA Krotoszyn
  • POGOŃ Nowe Skalmierzyce 6-0 SZCZYT Szczytniki

Aktualna tabela:

1. GKS Grębanin  21 pkt.
  2. AT KROTOSZYN  16 pkt.
  3. CALISIA 14 KALISZ  12 pkt.
  4. POGOŃ Nowe Skalmierzyce  11 pkt.
  5. RASZKOWIANKA Raszków  7 pkt.
  6. LKS ŁUŻYCZANKA  6 pkt.
  7. ASTRA Krotoszyn  4 pkt.
  8. SZCZYT Szczytniki  4 pkt.
  9. GORZYCZANKA  3 pkt.
  10. LKS Gołuchów  3 pkt.