Ligowa wygrana młodzików w Godzieszach

W czwartek 6 października nasz zespół młodzika w ramach VI kolejki III ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzył się z drużyną LZS Godziesze. W pierwszej rundzie z dużymi problemami na własnym boisku wygraliśmy 3-2 więc byliśmy przekonani, że przeciwnik podniesie nam wysoko poprzeczkę. Już od pierwszych minut osiągnęliśmy przewagę ale brakowało skuteczności. Brak skuteczności mógł się szybko zemścić bo jednej z kontr gospodarze trafili w słupek. W dwudziestej minucie Michał Jeziorek zaczynając od swojej bramki przedryblował kilku zawodników z Godziesz i pewnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie. W dwudziestej piątej minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Kuba Kubiak i pewnie podwyższył na 2-0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. W dalszym ciągu prowadziliśmy grę kreując sytuacje bramkowe. W trzydziestej piątej minucie ponownie Kuba Kubiak podwyższył na 3-0. W czterdziestej minucie czwartą bramkę strzałem z ośmiu metrów pod poprzeczkę gola zdobył Nikodem Błaszczyk. Pięć minut później z rzutu wolnego na 5-0 ładnym strzałem kolejnego gola zdobył Bartek Połośka. Ostatnie piętnaście minut to zmiana ustawienia która spowodowała, że gospodarze stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji ale bezbłędnie interweniowała nasza bramkarka Wiktoria Zmyślona zachowując do końca meczu czyste konto. Nasz zespół reprezentowali: Nikodem Błaszczyk, Olaf Dziadek, Antek Gabryś, Michał Jeziorek, Szymon Kliński, Alan Krzywaźnia, Kuba Kubiak, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Bartek Połośka, Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Gratulacje dla całej drużyny za dobry mecz. Podziękowania dla Urzędu Gminy za pomoc w organizacji transportu na mecz oraz dla rodziców którzy dopingowali nas :-)