Lider z Grębanina za mocny dla młodzików

We wtorek 11 maja nasz zespół młodzika w meczu wyjazdowym zmierzył się z liderem tabeli, z drużyną GKS Grębanin. Biorąc pod uwagę, że zespół gospodarzy do tej pory wygrał wszystkie mecze a my zagraliśmy młodszym składem z kilkoma orlikami w składzie to nasz rywal był zdecydowanym faworytem. Już do przerwy gospodarze prowadzili 3-0. Po przerwie w dalszym ciągu przewagę mięli rywale. Pod koniec meczu straciliśmy kilka goli i przegraliśmy wysoko 0-9. Wyciągamy wnioski z meczu i w kolejnym meczu postaramy się popełnić mniej błędów. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Mikołaj Malinowski, Szymon Podgórski, Dominik Pilarczyk, Oskar Ilski, Michał Jeziorny, Kuba Kubiak i Patryk Podgórski. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz