Komplet zwycięstw w II turnieju żaka

W piątek 23 września w Ostrzeszowie rozegrany został II turniej żaka. Naszymi przeciwnikami byli: gospodarz czyli Victoria Ostrzeszów oraz Barycz Janków Przygodzki. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z Victorią Ostrzeszów. Od początku meczu narzuciliśmy przeciwnikom swój styl gry spychając gospodarzy do obrony. W piątej minucie na prowadzenie wyprowadził nas Mikołaj Bednarz, kilka minut później na 2-0 podwyższył Wojtek Broniecki. W drugiej połowie po ładnej indywidualnej akcji trzecią bramkę zdobył ponownie Mikołaj Bednarz, Na pięć minut przed końcem gospodarze strzelili bramkę, po minucie za sprawą Wojtka Bronieckiego ponownie wyszliśmy na trzybramkowe prowadzenie. W ostatniej minucie zespół z Ostrzeszowa strzelił drugą bramkę ale, ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4-2. W drugim meczu zagraliśmy z drużyną Baryczy Janków Przygodzki. Podobnie jak w meczu z z Victorią od początku uzyskaliśmy dużą przewagę, kilka minut po rozpoczęciu meczu sytuację sam na sam wykorzystał Mikołaj Bednarz, na 2-0 w zamieszkaniu podbramkowym wynik meczu podwyższył Wojtek Broniecki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, w dalszym ciągu atakowaliśmy bramkę rywali zmuszając do błędu i do strzelenia samobójczej bramki. Na dwie minuty przed końcem meczu zespół z Baryczy strzelił bramkę ustalając wynik meczu na 3-1 dla naszej drużyny. W turnieju nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Mikołaj Cebula, Oskar Kalachurski, Szymon Podgórski, Wojtek Broniecki, Oskar Drabikowski, Wiktoria Zmyślona, Patryk Podgórski,Mateusz Ciomek, Wiktor Pacyna, Michał Jeziorny, Bartek Ilski i Patryk Rzepecki. Poniżej lub w galerii zdjęcia z turnieju. Poniżej wyniki drugiego turnieju oraz tabela po dwóch turniejach:

Orlik Kraszewice - Victoria Ostrzeszów 4-2 (2-0)

Orlik Kraszewice - Barycz Janków Przygodzki 3-1 (2-0)

Victoria Ostrzeszów - Barycz Janków Przygodzki 4-1 (0-0)