GOS Koźmin Wlkp. lepszy w lidze trampkarza

W sobotę 29 maja nasi trampkarze w ramach XIII kolejki I ligi trampkarza na własnym boisku zmierzyli się z wiceliderem tabeli z drużyną GOS Koźmin Wlkp. Już w czterdziestej sekundzie po niecelnym podaniu naszego obrońcy do bramkarza przegrywaliśmy 0-1. Do końca pierwszej połowy goście mięli przewagę co udokumentowali kolejnymi dwoma bramkami. Po przerwie obraz gry nieco wyrównał się i my też zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje. W drugiej części oba zespoły stworzyły po jednej stuprocentowej sytuacji. O ile goście swoją wykorzystali o tyle nasz strzał z rzutu karnego wylądował na poprzeczce i mecz zakończył się wynikiem 0-4. Naszą drużynę w meczu z GOS Koźmin reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Kuba Idziek, Alan Krawczyk, Wiktor Krawczyk, Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Marcel Owczarek, Kacper Podgórski i Patryk Rzepecki. Podziękowania dla całego zespołu za włożony wysiłek w mecz.