Drugie miejsce młodzików na Stal Pleszew CUP 2021

W sobotę 6 lutego nasz zespół młodzika wziął udział w silnie obsadzonym turnieju Stal Pleszew Cup 2021. W turnieju wystąpiło siedem zespołów:

• Stal Pleszew
  • Dragon Dzierzbin
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • KKS 1925 Kalisz
  • LKS Łużyczanka
  • GOS Koźmin Wlkp.
  • Stal Pleszew II

W turnieju zagraliśmy systemem ,,każdy z każdym" i uzyskaliśmy następujące wyniki:

• LKS Łużyczanka - GOS Koźmin Wlkp. 1-0 bramka: 1xMikołaj Bednarz
  • LKS Łużyczanka - Stal Pleszew II 3-1 bramki: 2xTymek Drytkiewicz, 1xMikołaj Bednarz
  • LKS Łużyczanka - Dragon Dzierzbin 6-0 bramki: 3xAdam Wabnik, 1xTymek Drytkiewicz, 1xMikołaj Bednarz, 1xWojtek Broniecki
  • LKS Łużyczanka - Stal Pleszew 0-3
  • LKS Łużyczanka - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0
  • LKS Łużyczanka - KKS 1925 Kalisz 1-0 bramka: 1xTymek Drytkiewicz

Łącznie w sześciu meczach uzyskaliśmy cztery wygrane, jeden remis i ponieśliśmy jedną porażkę co w końcowej klasyfikacji dało nam bardzo dobre drugie miejsce. Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. Stal Pleszew
  2. LKS Łużyczanka
  3. Pogoń Nowe Skalmierzyce
  4. Stal Pleszew II
  5. KKS 1925 Kalisz
  6. GOS Koźmin Wlkp.
  7. Dragon Dzierzbin

Dobra gra zespołowa przełożyła się na nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Mikołaj Bednarz. Oprócz Mikołaja Bednarza nasz zespół reprezentowali: Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Mikołaj Malinowski, Szymon Podgórski, Wojtek Broniecki, Oskar Kalachurski, Michał Jeziorny, Adam Wabnik i Patryk Podgórski. Brawa dla całej drużyny za mądrą i ambitną grę. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.