Drugie miejsce młodzików na KB Doruchów Cup

W sobotę 13 lutego nasz zespół młodzików wziął udział w ogólnopolskim turnieju Kolorowe Boisko Doruchów Cup. W turnieju wystąpiło sześć zespołów:

• KB Doruchów
  • Orzeł Mroczeń
  • LKS Łużyczanka
  • Maraton Czajków
  • UKS Gal Gaz Galewice
  • AP Czech Ostrzeszów

Zagraliśmy systemem każdy z każdym i uzyskaliśmy następujące wyniki:

• LKS Łużyczanka - Maraton Czajków 3-1 (bramki: Mikołaj Malinowski, Mikołaj Bednarz i Szymon Cichosz)
  • LKS Łużyczanka - KB Doruchów 0-3
  • LKS Łużyczanka - Orzeł Mroczeń 1-1 (bramka: Szymon Cichosz)
  • LKS Łużyczanka - Gal Gaz Galewice 2-1 (bramki: Mikołaj Malinowski i Tymek Drytkiewicz)
  • LKS Łużyczanka - Akademia Czecha Ostrzeszów 3-1 (bramki: 2xTymek Drytkiewicz i Mikołaj Bednarz

Ogólnie w pięciu meczach odnieśliśmy trzy zwycięstwa oraz zanotowaliśmy jeden remis i jedną porażkę co w końcowej klasyfikacji dało nam drugie miejsce. Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. KB Doruchów
  2. LKS Łużyczanka
  3. UKS Gal Gaz Galewice
  4. Maraton Czajków
  5. AP Czech Ostrzeszów
  6. Orzeł Mroczeń

Naszą drużynę reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Oskar Kalachurski, Mikołaj Malinowski, Patryk Podgórski, Adam Wabnik, Mikołaj Zadka, Wojtek Broniecki i Patryk Rzepecki. Obok fragmentów dobrej gry długimi okresami nasza gra nie wyglądała tak jak byśmy chcieli więc mamy nad czym pracować na treningach. Podziękowania dla zawodników za włożony wkład oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.