Dobry mecz Orlików w Trzcinicy

W środę 11 listopada nasza drużyna orlika w meczu wyjazdowym zagrała z zaprzyjaźnionym, niepokonanym na własnym boisku zespołem GKS Trzcinica. Z racji zajmowanego miejsca w tabeli oraz wcześniejszej wysokiej wygranej 9-1 na naszym boisku faworytem była drużyna gospodarzy. My swoją szansę upatrywaliśmy w tym, że z każdym meczem gramy coraz lepiej, o czym świadczą nasze ostatnie wyniki. Od początku mecz był wyrównany, oba zespoły miały swoje szanse. W dziesiątej minucie indywidualną akcję przeprowadził Oskar Ilski i ładnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie, zespół z Trzcinicy nie pozostał nam dłużny i przed przerwą doprowadził do wyrównania. Pierwsza połowa zakończył się wynikiem remisowym. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Kilka minut po przerwie kontuzji doznał Oskar Ilski i musiał na kilka minut opuścić boisko. Gospodarze wykorzystali ten fakt i zdobyli drugą bramkę. Po powrocie na boisko Oskar ponownie przeprowadził indywidualną akcję i zdobył gola na 2-2 a na dziesięć minut przed końcem meczu po ładnym strzale  z dystansu wyprowadził nas na prowadzenie 3-2. Gdy do końca meczu pozostawało kilka minut i byliśmy blisko wygranej o wyniku spotkania postanowił przesądzić sędzia, który nie odgwizdał ewidentnego zagrania ręką jednego z graczy gospodarzy w naszym polu karnym po którym padł gola na 3-3. Po chwili arbiter wyrzucił z boiska jednego z naszych zawodników co wykorzystał grający w liczebnej przewadze zespół z Trzcinicy. W ostatniej minucie zaryzykowaliśmy zmieniając ustawienie na bardzo ofensywne chcąc zdobyć wyrównującego gola, co tym razem nie opłaciło się bo po kontrze gospodarze ustalili wynik na 5-3. Gratulujemy wygranej zespołowi Trzcinicy, dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. Naszą drużynę reprezentowali: Nikodem Błaszczyk, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Konrad Smiatacz, Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Brawa dla wszystkich naszych graczy za bardzo ambitną grę. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz. Kończymy pierwszą rundę na bardzo dobrym trzecim miejscu :-) Brawo